O mně

Finančnímu poradenství se věnuji od roku 2013. Od prvopočátku spolupracuji se společností OVB Holding AG, která  je jednou z předních evropských společností nabízejících zprostředkování finančních produktů
a služeb. S jejími akciemi se od roku 2006 obchoduje na Frankfurtské burze cenných papírů.
OVB Allfinanz, a.s. ., jako dceřiná společnost OVB Holding AG působící v České republice, je předním členem českého trhu finančního zprostředkování. 

Jako její spolupracovník, registrovaný u České národní banky pod číslem 205011PPZ, v současnosti na pozici oblastní vedoucí si zakládám na spokojenosti svých klientů. Můj tým, se proto zavázal dodržovat Etický kodex, který je závazným vnitřním předpisem OVB a neoddělitelnou součástí naší práce.

Vůči státu vystupuji jako fyzická osoba podnikající na základě živnostenského oprávnění pod číslem 02318202. Veškeré povinné informace o mne najdete zde

Spoluprácí se mnou získáte ucelený přehled o jednotlivých nabídkách všech produktů na českém finančním trhu  a dlouhodobý servis. Jsem zprostředkovatel komplexních finančních služeb, nikoliv zástupce konkrétní banky nebo pojišťovny. Srovnám Vám tak nabídky finančních institucí na českém trhu. Loga našich spolupracujících partnerů najdete zde.

Na mé práci mne nejvíce baví poznávání nových lidí. 

Klíčovými hodnotami je pro mne spolehlivost, důvěra a dlouhodobost.

Mé začátky v podnikání 

Před pěti lety jsem byla Lenkou Třískovou – úřednicí na finančním úřadě.

Dnes jsem Lenka Třísková – podnikatelka.

Když dnes vzpomínám na své začátky, bylo to jednoduché. Jednoduché neznamená snadné. Jednoduché znamená, že jsem se rozhodla to zkusit, dostala jsem šanci a využila jsem toho.

Podnikání není totiž jen svoboda a moc, ale také závazek a odpovědnost.

Ano, podnikání je svoboda. Možnost zorganizovat si svůj pracovní čas podle svých potřeb a přijít na trh s čímkoliv čemu věřím. Na druhou stranu trh svobodně rozhoduje, kdo přežije.

Ano, podnikání je i moc. Moc změnit, ba úplně otočit svůj život. Vždycky jsem chtěla, strávit se svoji dcerou čas, kdy se věnuji jenom ji. Znám spousty maminek, kterým nákupy, vaření, úklid a jiné aktivity v domácnosti nedovolují věnovat se svým dětem na plno, ačkoli jsou s nimi paradoxně celý den doma. Podnikání mi tento sen splnilo. Můj nepracovní čas, je tak můj a mé dcery.  Zaměstnání by mi takový luxus asi neumožnilo.

Ano, podnikání je i závazek, do značné míry jednosměrná ulice, kde se nedá couvat ani na delší dobu zastavit. Chce-li podnikatel žít, musí se snažit jít vpřed a inovovat. Proto vymýšlím různé projekty (takovou osvětu), jak dostat více do podvědomí  „finanční gramotnost“. Ať už to jsou studenti na středních a vysokých školách nebo zaměstnanci státní správy a různých významných zaměstnavatelů v Karlovarském kraji.

A konečně, závazek nepřetržitě rozvíjet svoji osobnost i firmu úzce souvisí s odpovědností. Cítím velkou odpovědnost za své klienty, kterým se snažím pomoct s jejich finanční situací, ať již je negativní nebo pozitivní. Nejvíc mě pak potěší, když Vás spokojený klient pozve na kolaudaci svého domu, který jste mu pomohli financovat. Cítím i odpovědnost za mé spolupracovníky, kterým pomáhám rozvíjet jejich nadhled v každodenních situacích. Pozvala jsem je do příjemného pracovního prostředí, kde každodenní pracovní náplň je pomáhat klientům, vzdělávat se ve skills dovednostech a učit se podnikat. Odměnou je pak nejen zajímavé finanční ohodnocení a různé zážitkové akce, ale čas, který  mají pro sebe a svoji rodinu.

Máte pocit, že byste nemohli začít podnikat? Že jste jako ten křeček v kleci.

Zpětně vidím, že podnikání není žádný zázrak. Ostatně hodně se podobá životu. Někdy Vás zvedne, jindy srazí, jednou potěší, jednou zaskočí.  Ale hlavně Vás naučí, že neexistuje nic, co by učenlivý člověk nezvládl. Každá situace má své řešení. To že ho momentálně neznáme nebo nevidíme, ještě neznamená, že žádné neexistuje nebo že ho nikdy neuvidíme. Znamená to jen, že ho máme dál hledat, dál se učit.

Podnikání je životní styl. A takový je  život. Krásný i krutý. A je do jisté míry na nás, jaký se rozhodneme mít.

Zavolejte mi. 

I Vám mohu pomoci, stačí se ozvat. 

Zavolejte mi: 776 336 211

Napište mi: Lenka.triskova@ovbmail.cz

Pojďme se potkat:  Virtuální kancelář

 

 

Ing. Lenka Třísková

Stáhněte si zdarma

5 KROKŮ K ÚVĚRU BĚHEM KRIZE

zpracováním osobních údajů