Reference

Jsem velice rád, že jsme se rozhodli kontaktovat právě Lenku Třískovou s naším plánem pro výstavbu rodinného domu. Profesionální přístup, výborné znalosti ve finančním oboru, vše nám připravila do posledního puntíku, rychle reagovala na všechny dotazy. Lenku Třískovou můžu vřele doporučit.

Tomáš Petrák

Je skvělé mít vedle sebe profíky, na které se můžete spolehnout za opravdu každé situace....???? ....V jiných zemích je finanční poradenství součástí téměř každé domácnosti a vlastně takový standard, u nás se v tom ještě hledáme, ale mít finančního poradce, který Vás provází v dobrém a třeba i v ne moc dobrém je prostě velká úleva.... ....Člověk zkrátka nemůže vědět vše a finanční sféra je v dnešním světě tolik rozmanitá, že dobrých rad nikdy není dost.... Děkuji Vám za to, že jste důležitým milníkem v mém životě a pokud mám zaručit nadstandardní služby a spolehlivost ve finanční sféře, tak jste to právě Vy.... Za mě se řadíš mezi ŠPIČKY VE FINANČNICTVÍ....????

Kateřina Butaki

Velmi mi pomohla s hypoúvěrem a jeho zajištěním Děkuji!!!

Aleš Kuřitka

Parádní spolupráce, skvělý přístup, mohu paní Lenku jen doporučit. Děkuji:-)

Ivana Rubešová

Pro všechny kteří přikládají velkou váhu recenzím. Chtěl bych vyseknout jednu velkou poklonu, pochválit a zároveň poděkovat za nejlepší servis s jakým jsem se do této doby od fin. poradců setkal. Budu se těšit na další spolupráci.

Roman Dudek

Stavíme s rodinou náš vysněný rodinný dům. Díky Lence Třískové, která vše zařídila a já nemusel běhat do banky, i podpis hypotéky jsme udělali společně, měl jsem čas na svoji práci a nemusel jsem se zabývat dokumenty, které se museli dokládat k hypotéce. Děkuji Lence Třískové za to, že i teď když máme zkolaudováno dokázala nám snížit úrokovou sazbu. O vše se nám postarala. Děkujeme a doporučuji její skvělé služby.

Milan Szabo

Kdykoliv potřebuji poradit, mohu se na Lenku Třískovou obrátit, je vstřícná a vždy ochotná poradit. Řešil jsem mimořádnou splátku v bance na hypotéce a pomohla mi vyřešit a zodpovědět všechny mé otázky příjemnou a lidskou formou. Děkuji :)

Jan Šneberk

Díky Leničce se nám podařilo snížit úrokovou sazbu o 0,5% na hypotéce i v této nelehké době ? Leni Lenka Třísková moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci ?

Monika Cardinalle

Takového poradce bych přál každému. Nejen, že se snaží splnit všechny mé požadavky, ale je také velice milá, příjemná a sympatická. 100% spokojenost.

Roman Priadka, pracovník ve stavebnictví

Rádi by jsme poděkovali paní ing. Lence Třískové za profesionální přístup ,pomoc kterou nám pomohla splnit náš sen. Dnes se už náš sen stal realitou. Paní Ing.Lenku Třískovou budeme doporučovat a opravdu moc rádi. Ještě jednou z celého srdce děkujeme.

Ilona Lazúrová, kadeřnice

Za mne musím říct,že paní Lenka je velice hodná a vstřícná osoba.Pokud máte problém nebo jen něco potřebujete,vždy je tu a ráda Vám poradí či pomůže.Jsem s ní velice spokojená

Žaneta Hilková

Oceňuji velmi profesionální přístup ke klientovi s širokou nabídkou produktů, možnostech zhodnocení financí, přefinancování, hypoték a spoření. Krom toho také jednání na rovinu, milý a obětavý přístup ke klientovi a stále dobrou náladu. S paní Třískovou jsem řešila svou hypotéku a nově i investiční fondy a jsem nadmíru spokojená. Opravdu profesionální jednání. Doporučuji. Leni, děkuji Vám. Ivona

Ivona Škarpecká, vychovatelka na Základní škole

dlouholetá spolupráce, 100% spokojenost, perfektně vyřízená hypotéka a k tomu zajištění, moc děkuji :)

Ruda Kotes

S Lenkou je spolupráce jedna báseň, obrátila jsem se na ní při refinancování mé stávající hypotéky. Vše mi lidsky vysvětlila, že jsem vše pochopila. Když potřebuji poradit, pomoci, vždy je usměvavá, milá a se vším mi pomůže. Je to člověk na pravém místě, má přehled a je na ni spolehnutí.

Ing. Kristýna Peschelová, vedoucí oddělení důchodu OSSZ

S Lenkou spolupracuji již nějaký rok, stála na začátku našeho nového bydlení a pomohla nám vyřešit naše životní pojištění. Manžel je často na cestách, tak jsme byli rádi, že nám Lenka se vším pomohla a ušetřila nám měsíčně peníze, které se nám teď hezky zhodnocují.

Ing. Jitka Jakobcová, vedoucí odboru dotací pro Karlovarský kraj

S prací finanční poradkyně Ing. Lenky Třískové jsem velice spokojena. Je vidět, že svou práci má opravdu ráda, a proto ji dělá s nejlepším vědomím a svědomím. Dále oceňuji kladný a rychlý přístup ve chvíli, kdy její služby potřebuji využít, což v dnešní uspěchané době jistě ocení nemálo klientů. Zatím jsem paní poradkyni doporučila pouze v okruhu svých nejbližších přátel a ten, kdo jejich služeb využil mi dal zpětnou vazbu, a to velmi kladnou. Jsem ráda, že jsem se měla možnost svěřit do její péče.

Bc. Petra Kotrbová, majitelka salónu pedikúra

Lenku jsem dostala na doporučení od známé, jsem s ní velice spokojená, je šikovná a flexibilní, kdykoliv se na ni můžu obrátit o radu.

Jitka Trojášková, mateřská dovolená